Laminatora kontroles sitēma

Mēs piedāvājam unikālu risinājumu laminējuma biezuma mērīšanai uzklāšanas procesā. Synaptik gScan laminātora kontroles sistēmas iekārta ir kompakta un viegli uzstādāma jebkurā pieejamajā laminēšanas iekārtā. Tā ir piemērota gan poliuretāna bāzes līmēm, gan ar šķīdinātāju, gan bez šķīdinātāja. Uz caurspīdīgām/necaurspīdīgām, apdrukātām un metalizētām plēvēm. Padariet savu fleksodrukas procesu modernu un ātru sazinoties ar mums jau tagad!

Kvalitāte

Ražotāji, kurus pārstāvam, ar augstas kvalitātes materiāliem un iekārtām ir  apliecinājuši sevi gan Eiropā, gan pasaulē.

Serviss

Mēs nodrošinām augstas kvalitātes servisu fleksodrukas uzņēmumiem, gan piegādājot materiālus, gan mūsu pārstāvēto iekārtu pēc pārdošanas servisu.

Personalizēta attieksme

Nav divu vienādu klientu. Katra klienta situācija ir īpaša un prasa individuālu pieeju, ko arī veiksmīgi nodrošinām.

Lieliska cena

SIA MG Baltic ir tiešs ražotājuzņēmumu pārstāvis, tādējādi nodrošinot ražotāja cenu gala patērētājam. 

Par ražotāju

2010. gadā, Katalonijā, ir dibināts uzņēmums Synaptik. Uzņēmuma komandu veido eksperti ar daudzu gadu pieredzi fleksodrukā. Synaptic ir specializējies laminēšanas pārklājuma svara mērīšanas sistēmās un ir izstrādājis unikālu iekārtu gScan. ŠĪ iekārta ir labi pazīstama fleksodrukas profesionāļiem visā pasaulē.