Krāsu naži (Doctorblade)

Ja vēlaties iegūt maksimāli kvalitatīvu fleksodrukas iznākumu, jums ir nepieciešami krāsu naži, kas nodrošinās maksimālu liekās krāsas notīrīšanu. Mūsu sortimentā ir krāsu naži dažādiem drukas veidiem un ar dažādiem profiliem, bet īpaši vēlamies izcelt profesionāļiem labi pazīstamos PrimaBlade Sweden Nano sērijas krāsu nažus.

Kvalitāte

Ražotāji, kurus pārstāvam, ar augstas kvalitātes materiāliem un iekārtām ir  apliecinājuši sevi gan Eiropā, gan pasaulē.

Serviss

Mēs nodrošinām augstas kvalitātes servisu fleksodrukas uzņēmumiem, gan piegādājot materiālus, gan mūsu pārstāvēto iekārtu pēc pārdošanas servisu.

Personalizēta attieksme

Nav divu vienādu klientu. Katra klienta situācija ir īpaša un prasa individuālu pieeju, ko arī veiksmīgi nodrošinām.

Lieliska cena

SIA MG Baltic ir tiešs ražotājuzņēmumu pārstāvis, tādējādi nodrošinot ražotāja cenu gala patērētājam. 

Par ražotāju

PrimeBlade Sweden AB dibināts 2009. gadā, apvienojoties cilvēkiem ar lielu pieredzi poligrāfijas un iepakošanas nozarē. Apvienojot zināšanas par krāsu nažiem, metālapstrādi un tirgu fleksodrukā, uzņēmums uzreiz ieguva stabilu starta pozīciju savā jomā un ātri kļuva atpazīstams ar pašu ražotiem un patentētiem Nano sērijas krāsu nažiem visā pasaulē. Šobrīd uzņēmums ražo krāsu nažus fleksodrukas, ofseta, sietspiedes, kā arī lakošanas vajadzībām.

Krāsu asmeņu profilu veidi

Profils 10

Profils 25

Profils 50

Profils 55