Tipogrāfijas krāsu tīrīšanas līdzekļi

Mūsu sortimentā ir Flexo Wash tipogrāfijas krāsas tīrīšanas līdzekļi, kas izstrādāti tā, lai tie būtu viegli lietojami ar lieliem apkopes intervāliem. Šie tīrīšanas līdzekļi ir ilgstpējīgi un lieliska alternatīva šķīdinātājiem, tādējādi nodrošinot drošāku preses detaļu tīrīšanu un tīrāku vidi.

Kvalitāte

Ražotāji, kurus pārstāvam, ar augstas kvalitātes materiāliem un iekārtām ir  apliecinājuši sevi gan Eiropā, gan pasaulē.

Serviss

Mēs nodrošinām augstas kvalitātes servisu fleksodrukas uzņēmumiem, gan piegādājot materiālus, gan mūsu pārstāvēto iekārtu pēc pārdošanas servisu.

Personalizēta attieksme

Nav divu vienādu klientu. Katra klienta situācija ir īpaša un prasa individuālu pieeju, ko arī veiksmīgi nodrošinām.

Lieliska cena

SIA MG Baltic ir tiešs ražotājuzņēmumu pārstāvis, tādējādi nodrošinot ražotāja cenu gala patērētājam. 

Par ražotāju

Flexo Wash ir vadošais tipogrāfijas krāsas tīrīšanas risinājumu uzņēmums, no Dānijas ar vairāk kā 30 gadu pieredzi tīrīšanas iekārtu un videi draudzīgas tīrīšanas līdzekļu ražošanā fleksodrukas vajadzībām. Uzņēmums ir izvirzījis sev misiju veiksmīgi izstrādāt novatoriskas un kvalitatīvas tīrīšanas iekārtas, lai apmierinātu tipogrāfiju vajadzības pēc nemainīgas drukas kvalitātes un augstas produktivitātes, koncentrējoties uz drošiem darba apstākļiem un zemu ietekmi uz vidi.

Tipogrāfijas krāsas tīrīšanas līdzekļu veidi

E

Anilox tīrīšana

E

Detaļu mazgāšana

E

Šķīvju mazgāšana