Ūdens attīrīšanas iekārtas

Uzstādam EnviroChemie specializētus risinājumus notekūdeņu attīrīšanai rūpnīcām, laboratorijām, sabiedriskām būvēm un tamlīdzīgiem objektiem. Katra iekārta tiek izstrādāta un izgatavota individuāli pēc pasūtījuma, pielāgojot to atbistoši esošajām ūdens analīzēm, tādēļ pirmais solis ceļā uz ūdens attīrīšanas iekārtu uzstādīšanu sākas ar personisku tikšanos. Sazinieties ar mums jau tagad!

Kvalitāte

Ražotāji, kurus pārstāvam, ar augstas kvalitātes materiāliem un iekārtām ir  apliecinājuši sevi gan Eiropā, gan pasaulē.

Serviss

Mēs nodrošinām augstas kvalitātes servisu fleksodrukas uzņēmumiem, gan piegādājot materiālus, gan mūsu pārstāvēto iekārtu pēc pārdošanas servisu.

Personalizēta attieksme

Nav divu vienādu klientu. Katra klienta situācija ir īpaša un prasa individuālu pieeju, ko arī veiksmīgi nodrošinām.

Lieliska cena

SIA MG Baltic ir tiešs ražotājuzņēmumu pārstāvis, tādējādi nodrošinot ražotāja cenu gala patērētājam. 

Par ražotāju

EnvlroChemie UK Ltd ir Apvienotajā Karalistē dibināts uzņēmums, kas pastāv kopš 2018. gada. Uzņēmums galvenokārt ražo, uzstāda un apakalpo tehniskā ūdens un notekūdeņu attīrīšanas risinājumus industriālajiem klientiem, ievērojot augstus kvalitātes standartus un jaunākos ilgtspējas principus. EnvlroChemie UK Ltd sortimentā ir gan lielu jaudu individuāli risinājumi, gan standartizēti un modulāri risinājumi mazākiem uzņēmumiem un nelielām laboratorijām. Lai tie būtu pieejami patērētājiem visā pasaulē, uzņēmums ir izveidojis partneru tīklu, kura sastāvdaļa ir arī MG Baltic, pārstāvot EnvlroChemie UK Ltd Latvijā un Lietuvā.